Hakkımızda

Apapak > Hakkımızda

Hakkımızda

APA Group, küçük bir aile şirketinden baskı sektöründeki bölgesel bir lidere, Türkiye’nin ilk ofset baskısından en gelişmiş üretim parkına kadar yetmiş beş yıldan daha uzun bir süredir gelenek ve yeniliği bir araya getiriyor.

Dört kuşaktır, sürecin her aşamasında birinci sınıf hizmet sunmak için kendimizi devamlı yeniledik. En ileri teknolojiyi kullanarak büyüdük. Baskı endüstrisinin en iyilerini tek bir çatı altında bir araya getirmeye devam ediyoruz.

1942’de Mazhar Apa tarafından kurulan Apa Ofset Basım Evi ile Türkiye’deki ilk ofset baskı tekniklerine öncülük ettik. Bu köklerden gelen APA Group dünya çapındaki müşterileri, 2.5 milyonluk günlük yazdırma kapasitesi ve ödüllü yayınlarıyla çok yönlü, entegre bir şirketler grubu haline gelmiştir.

APA Group, dahili olarak, aşağıdaki şu unsurlar üzerine kurulmuş iyi bir şekilde iletişim sağlanmış bir kurumsal direktifle çalışır: kurumsal ve üretim güvenilirliği, ürün kalitesi, kurumsal ve personel uzmanlığı, hızlı ve tutarlı baskı ve üretim ve değişen gereksinimler karşısında çok yönlülüğü temel alma.

Öncü ve yenilikçi ruhu ile 1942 yılından beri hizmet veren Apa Group; Apa Uniprint markası ile tabaka ofset ve web ofset baskı pazarında ulusal ve uluslararası bilinir birçok markaya başarı ile hizmet vermektedir.

Apa Group; baskı sektöründe ki kabiliyet ve çözümlerine bir yenisini daha ekleyerek apapak markasıyla ambalaj sektörüne entegre olmuştur.

apapak; sahip olduğu BRC belgesi, Tarım ve Orman Bakanlığı izinleri ile güvenli ve sürdürülebilir üretim çizgisini ambalaj sektöründe gerçekleştirecektir.